• Mehmet GÖK İnşaat Yapı Cephe Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak firmamız Türkiye genelinde ve Yurt dışında compact laminat giydirme cephe hizmet vermekteyiz.

Firmamız Mehmet GÖK ile 1986 yılından bu yana bir çok inşaat yapı cephe sistemleri hizmeti sunmuş, alanında profesyonel hizmetler vermeye devam etmiştir. Kuruluşlara, sektörün büyük, orta ve küçük ölçekli bir çok firmasına hizmetlerimiz sunulmuş ve kalitemizi referanslarımızla taçlandırmaya devam etmektedir. Compact Laminat'ın uygulaması alanında ülke geneli ve uluslararası hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyip işveren memnuniyetini her şeyin üstünde tutup değişen ihtiyaçlara ve pazar koşullarına hızla uyum sağladık. Taahhütlerimizi kusursuz ve zamanında yerine getirip işverenimize her zaman güven verdik.

Çeyrek asırlık tecrübemizle üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluğu yerine getirmiş bulunuyoruz. Uzman ekibimizle birçok projeyi bitirdik. Halen devam eden projelerimiz yaptıklarımızın yapacaklarımızın teminatı olduğunu göstermektedir.

Biz dinamik ve etkin bir ekip çalışmasıyla compakt laminat sektöründe güvenilir, çağdaş, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, işverenin beklentilerini zamanında ve sorunsuz karşılayan bir firmayız.

Her yeni projede aynı heyecanı hissedip aynı özveriyi göstererek yolumuza devam ediyoruz…